به فروشگاه خرید شارژ همراه اول و شارژ ایرانسل به صورت مستقیم و اتوماتیک خوش آمدید.

در این وب سایت می توانید شارژ همراه اول و شارژ ایرانسل را به صورت مستقیم و اتوماتیک بدون وارد نمودن کد شارژ خرید نمائید. لطفا در 4 مرحله زیر ، از سمت راست به چپ انتخاب های خود را به دقت وارد نمائید و سپس جهت خرید شارژ بر روی دکمه خرید کلیک نمائید. دقت نمائید که ابتدا اپراتور خود را انتخاب نمائید سپس مبلغ شارژ خود را انتخاب ، سپس شماره مبایل خود را در کادر بیضی مانند وارد نموده و در نهایت بر روی دکمه درگاه یانک ملت کلیک کرده و خرید شارژ را ثبت نمائید.
همراه اول
ایرانسل
شارژ وایمکس
لطفا شماره تلفن را در کادر بالا وارد نمائید
اپراتور انتخابی شما :
--
مبلغ شارژ :
--
شماره تلفن :
--

لطفا بر روی آرم بانک مورد نظر در بالا کلیک نمائید

خرید شارژ  » خرید شارژ

خرید شارژ

در فروشگاه ، می توانید به سادگی هرچه تمام تر بدون نیاز به مراجعه به مغازه و سوپرمارکت یا دکه روزنامه فروشی ، شماره همراه اول و یا ایرانسل خود را به صورت اتوماتیک و مستقیم شارژ نمائید. با استفاده از همراه اول و ایرانسل ، برای شارژ کردن شماره خود هیچ نیازی به وارد کردن شماره کد شارژ خریداری شده ندارید. پس از ، یک پیامک جهت تایید شارژ شدن شماره همراه شما ، برای شما ارسال می گردد. برای شما نیاز به یک کارت عضو شتاب و همچنین رمز دوم کارت و شماره CVV و تاریخ انقضای کارت دارید که از طریق دروازه پرداخت این اطلاعات وارد می شود.

 نکاتی در استفاده از خدمات سایت خرید شارژ

  1. در صورتی که از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده می نمائید، قبل از اقدام به خرید شارژ ، ابتدا آن را غیر فعال نماوید، زیرا سرورهای دروازه های پرداخت ایران در داخل کشور مستقر هستند و ممکن است عملیات پرداخت شما با کندی انجام شود و یا به درستی صورت بپذیرد. جهت بروز مشکل بهتر است آن را غیر فعال نموده و پس از خرید از آن استفاده نمائید.
  2. در صورتی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را بر روی خط تلفن همراه خود غیر فعال نموده اید، ممکن است پیامک تایید شارژ شما برای شما ارسال نشود، اما با بررسی شارژ تلفن خود می توانید متوجه شارژ شدن خط تلفن همراه خود شوید.
  3. در صورتی که مشخصات کارت بانکی خود را وارد نمودید اما شماره شما شارژ نشد، پس از مدت زمانی حدود 5 تا 15 دقیقه مبلغ به حساب شما برگشت داده خواهد شد. در صورتی که مبلغی به حساب شما برگشت داده نشد می توانید از طریق قسمت تماس با ما ، شماره تلفن خود را برای ما ارسال نمائید تا بررسی نمائیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *