به فروشگاه خرید شارژ همراه اول و شارژ ایرانسل به صورت مستقیم و اتوماتیک خوش آمدید.

در این وب سایت می توانید شارژ همراه اول و شارژ ایرانسل را به صورت مستقیم و اتوماتیک بدون وارد نمودن کد شارژ خرید نمائید. لطفا در 4 مرحله زیر ، از سمت راست به چپ انتخاب های خود را به دقت وارد نمائید و سپس جهت خرید شارژ بر روی دکمه خرید کلیک نمائید. دقت نمائید که ابتدا اپراتور خود را انتخاب نمائید سپس مبلغ شارژ خود را انتخاب ، سپس شماره مبایل خود را در کادر بیضی مانند وارد نموده و در نهایت بر روی دکمه درگاه یانک ملت کلیک کرده و خرید شارژ را ثبت نمائید.
همراه اول
ایرانسل
شارژ وایمکس
لطفا شماره تلفن را در کادر بالا وارد نمائید
اپراتور انتخابی شما :
--
مبلغ شارژ :
--
شماره تلفن :
--

لطفا بر روی آرم بانک مورد نظر در بالا کلیک نمائید

خرید شارژ  » خرید شارژ

خرید شارژ

در فروشگاه ، می توانید به سادگی هرچه تمام تر بدون نیاز به مراجعه به مغازه و سوپرمارکت یا دکه روزنامه فروشی ، شماره همراه اول و یا خود را به صورت اتوماتیک و مستقیم شارژ نمائید. با استفاده از و اتوشارژ ، برای شارژ کردن شماره خود هیچ نیازی به وارد کردن شماره کد شارژ خریداری شده ندارید. پس از خرید شارژ ، یک پیامک جهت تایید شارژ شدن شماره همراه شما ، برای شما ارسال می گردد. برای خرید شارژ شما نیاز به یک کارت عضو شتاب و همچنین رمز دوم کارت و شماره CVV و تاریخ انقضای کارت دارید که از طریق دروازه پرداخت این اطلاعات وارد می شود. مزایای وب سایت خرید شارژ به قرار زیر است:

  توسط اتوشارژ همراه اول

در این وب سایت شما می توانید به صورت اتوماتیک اول خود را انجام دهید. برای این کار اپراتور همراه اول را انتخاب نمائید و سپس مقدار شارژ مورد نظر خود را از لیست شارژ ها انتخاب نموده و شماره تلفن همراه اول خود را وارد نموده و سپس با انتخاب دروازه پرداخت و کلیک بر روی دکمه خرید ، وارد وب سایت بانک شده شماره کارت و مشخصات آن را وارد نمائید. اتوشارژ همراه اول به صورت مستقیم شماره شما را شارژ نموده و پیامکی جهت تایید این مورد برای شما ارسال می کند.

خرید شارژ همراه اول

خرید شارژ همراه اول

خرید توسط

همانند شارژ همراه اول ، جهت شارژ شماره ایرانسل خود می توانید از طریق اتوشارژ ایرانسل ، شماره خود را به صورت مستقیم شارژ نمائید. برای این کار اپراتور ایرانسل را انتخاب نموده و سپس مبلغ شارژ مورد نیاز خود را انتخاب و شماره همراه ایرانسل خود را وارد نموده و با انتخاب درگاه پرداخت و کلیک بر روی دکمه خرید ، وارد سایت پرداخت بانک شوید و مشخصات کارت را وارد نمائید. پس از تایید مشخصات شماره ایرانسل شما به صورت اتوماتیک شارژ می شود و پیامکی جهت تایید این مورد برای شما ارسال می شود.

ایرانسل

یکی از مزایای سایت خرید شارژ ، خرید شارژ برای وایمکس ایرانسل می باشد. با انتخاب وایمکس ایرانسل و مقدار شارژ مورد نیاز خود می توانید شناسه وایمکس خود را وارد نموده و پس از پرداخت آنلاین ، وایمکس شما با مبلغ مورد نظر به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد.

خرید شارژ وایمکس ایرانسل

خرید شارژ وایمکس ایرانسل

 نکاتی در استفاده از خدمات سایت خرید شارژ

  1. در صورتی که از فیلتر شکن و یا وی پی ان استفاده می نمائید، قبل از اقدام به خرید شارژ ، ابتدا آن را غیر فعال نماوید، زیرا سرورهای دروازه های پرداخت ایران در داخل کشور مستقر هستند و ممکن است عملیات پرداخت شما با کندی انجام شود و یا به درستی صورت بپذیرد. جهت بروز مشکل بهتر است آن را غیر فعال نموده و پس از خرید از آن استفاده نمائید.
  2. در صورتی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را بر روی خط تلفن همراه خود غیر فعال نموده اید، ممکن است پیامک تایید شارژ شما برای شما ارسال نشود، اما با بررسی شارژ تلفن خود می توانید متوجه شارژ شدن خط تلفن همراه خود شوید.
  3. در صورتی که مشخصات کارت بانکی خود را وارد نمودید اما شماره شما شارژ نشد، پس از مدت زمانی حدود 5 تا 15 دقیقه مبلغ به حساب شما برگشت داده خواهد شد. در صورتی که مبلغی به حساب شما برگشت داده نشد می توانید از طریق قسمت تماس با ما ، شماره تلفن خود را برای ما ارسال نمائید تا بررسی نمائیم.
برچسب ها:، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،